شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی آشپزخانه شما را با انجام کمترین تغییرات تبدیل به یک آشپزخانه شیک و مدرن می‌نماید. در صورتی‌که آماده برای تبدیل آشپزخانه خود به یک آشپزخانه شیک هستید محصولات ما را در زیر ملاحظه بفرمایید.

با این نوع شیشه‌ها سبک آشپزخانه را بدون ایجاد تغییرات پایه‌ای به‌روز نمایید و ظاهری شگفت‌انگیز به آشپزخانه بدهید.

شیشه بین کابینتی طرح‌دار

شیشه بین کابینتی طرح‌داراین نوع شیشه‌ها می‌توانند به دو شکل ساده و طرح‌دار با طرح دلخواه شما تولید شوند. شیشه بین کابینتی ساده با رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، آبی، قرمز و… تولید می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد شیشه بین کابینتی طرح‌دار می‌توانید در همین وب‌سایت مطالعه نمایید.

 

 

 

 

شیشه بین کابینتی سبزامروزه آشپزخانه ها نقش مهمتری در منازل دارند و بیش از اینکه فقط محلی برای آماده سازی غذا استفاده شود به عنوان محلی جهت صرف غذا مرکز اصلی اجتماع افراد خانواده و فضای نگهداری وسایل و لوازم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طراحی مناسب آشپزخانه و همچنین زیبایی آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است، البته باید توجه داشت که آشپزخانه علاوه‌بر زیبایی می‌بایست کارایی خود را حفظ نماید.

شیشه بین کابینتی با طرح و اندازه دلخواه

شیشه بین کابینتی مدرناین محصولات زیبا و با کیفیت بالا در اندازه‌های استاندارد با امکان تولید با اندازه و طرح دلخواه شما.

استفاده از شیشه سکوریت در طراحی آشپزخانه به‌دلیل تنوع در رنگ‌ها و همچنین امکان چاپ شیشه‌ها و همچنین دستگیره‌ها و یراق مناسب موجب زیبایی و ساخت یک آشپزخانه مطابق سلیقه و نظر شما است.

شیشه با هر ابعادی را برای شما برش می زنیم. امکان چاپ روی شیشه با هر طرحی برای شما امکانپذیر است.

 

آشپزخانه با کابینت بین شیشه‌اینجوه نصب شیشه

نصب این نوع شیشه با کمک همکاران متخصص ما در کمتر از چند ساعت انجام خواهد شد. کلیدها و پریزها در صورت لزوم جابجا می‌شود. این شیشه‌ها با کمک چسب مخصوص به دیوار می‌چسبند.

شیشه و چسب استفاده شده در مقابل آب و حرارت مقاوم است و همچنین به‌دلیل اتصال لایه طلقی به این نوع شیشه در هنگام شکستن بی‌خطر است.

سپتامبر 21, 2017

پاسخ دهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای اجباری مشخص شده اند *