وبلاگ

پنجره‌های سرو برای پذیرایی

پنجره‌های سرو

غذا باعث دور هم جمع شدن افراد می‌شود و هیچ احساسی بهتر از تهیه یک ضیافت با عزیزان نیست! پوشیده نیست که ایرانی‌ها عاشق برگزاری باربیکیو در حیاط خلوت در تابستان هستند، به همین دلیل است که ما پنجره‌های سرو را به هر کسی که حیاط یا باغی دارد برای پذیرایی توصیه می‌کنیم.

در تهران شیشه، انواع شیشه‌های دوجداره برای پنجره‌های سرو ارائه می‌دهیم که برای بهبود جریان بین آشپزخانه و فضای باز غذاخوری شما عالی هستند. در اینجا نحوه انتخاب بهترین گزینه برای شما آورده شده است.

انواع پنجره‌های سرو برای پذیرایی

پنجره‌های دو طرفه و کشویی

هر دو پنجره دو طرفه و کشویی به شما امکان کنترل فضای باز بین داخل و خارج را می‌دهند، به این معنی که می‌توانید به راحتی جریان هوا را در حین تهیه غذا افزایش دهید یا محدود کنید و همچنان به شما امکان معاشرت با مهمانان را می‌دهد.

پنجره‌های کشویی با بهره‌وری انرژی، نیاز به فن‌های تهویه و خنک‌کننده مصنوعی را از بین می‌برند و برای آشپزخانه و حیاط خلوت با هر اندازه‌ای مناسب هستند.

پنجره‌های دو طرفه با شیشه‌های تهران شیشه، عملکرد و لذت یکپارچه را ارائه می‌دهند. و انتقال بدون وقفه بین مناطق آماده‌سازی و سرو غذا را ارائه می‌دهند.

پنجره‌های سایبانی

لذت سرو غذا و نوشیدنی تازه را با پنجره سایبانی تجربه کنید. این انتخاب بدون زحمت باز می‌شود تا فضای نیمکت را به منطقه ناهارخوری در فضای باز شما متصل کند. پنجره‌های با پنل شیشه‌ای بزرگ، حداکثر جریان هوا و نور را فراهم می‌کنند، بنابراین می‌توانید بدون هیچ مشکلی از منظره بدون مانع فضای باز خود لذت ببرید و با مهمانان بیرون گپ بزنید.

این پنجره انتخاب نهایی برای یک سرویس لوکس است و به شما امکان می‌دهد تصویر بزرگتری از فضای باز خود را ببینید. توانایی آن‌ها برای باز شدن گسترده حتی فضای اضافی را برای سرو غذا به سبک بوفه فراهم می‌کند، به طوری که مهمانان در حالیکه شما به آشپزی ادامه می‌دهید، می‌توانند خودشان را پذیرایی کنند.

کدام پنجره سرو برای من مناسب است؟

این عمدتا به فضایی که در اختیار دارید، بودجه شما و ترجیحات کلی سبک شما بستگی دارد!

برای یک سرویس قابل کنترل و با صرفه جویی در فضا، پنجره‌های کشویی یا دو طرفه گزینه شما خواهند بود. اما، اگر فضای نشیمن نهایی با پلان باز دارید، نمی‌توانید از پنجره سایبانی جک گازی برای داشتن منظره وسیع و ارتباطات یکپارچه داخلی و خارجی چشم پوشی کنید.

در مجموع، بهتر است در زمان تصمیم گیری در مورد پنجره با متخصصان مشورت کنید. اینجا جایی است که ما وارد می‌شویم! برای دیدن انواع شیشه برای پنجره‌های سرو ، امروز با نمایشگاه تهران شیشه تماس بگیرید.